0(216) 660 07 07
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yükleme Körükleri

17 Eylül 2017
41 kez görüntülendi
Yükleme Körükleri
Korunaklar
Yükleme anında meydana gelen enerji kayıplarını en aza indirmeyi ve stok alanınızı istenmeyen maddelerden (yağmur, kar, rüzgar, toz vs.) korumayı amaçlayan körük sistemleri, verimliliğinizi ve kalitenizi artırmada size yardımcı olacaktır.
Sızdırmazlık ihtiyacınıza uygun olarak en iyi çözümü bulmak için yükleme noktasının yapısına ve üretim mamulüne göre değişik yapılarda ve fonksiyonlarda yükleme körükleri firmamızca hizmetinize sunulmuştur.
Körük taşıyıcıları daldırma galvaniz olup barlar paralel olarak 30×60 profillerden oluşmaktadır.
Körükte kullanılan PVC kanvas olup, 800 gr m2 ‘dir. Körük üstü ve yanal yüzleri açık gri renktedir. Körük çalışma sıcaklığı -30, +70 derecedir. Körük ön yüzleri, mavi veya siyah renk opsiyonlu olup, 3 mm kalınlığındadır.
Körük ani darbelerde  bozulmayacak  şekilde  sistemize  edilmiştir.
 
Döner Tip Korunak
KD-T modeli yükleme boşaltma kapısı ie araç yanaşma park alanında yaşanan yer darlığı problemini sağa veya sola dönebilen yapısı ile ortadan kaldırır. Bu körük sistemi düz kullanılabildiği gibi 0 dereceden 90 dereceye dönebilen yapısı sayesinde ergonomik bir çalışma alanı sunar, standart ölçülerinin yanı sıra müşteri talebine göre değişik ölçülerde imalatı mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?