Talep Formu
Sizi Arayalım
Tanıtım Filmi
Bize Ulaşın
Çözümlerimiz

Yükleme Körükleri

Yükleme Korunakları

Korunaklar
Yükleme anında meydana gelen enerji kayıplarını en aza indirmeyi ve stok alanınızı istenmeyen maddelerden (yağmur, kar, rüzgar, toz vs.) korumayı amaçlayan körük sistemleri, verimliliğinizi ve kalitenizi artırmada size yardımcı olacaktır.
Sızdırmazlık ihtiyacınıza uygun olarak en iyi çözümü bulmak için yükleme noktasının yapısına ve üretim mamulüne göre değişik yapılarda ve fonksiyonlarda yükleme körükleri firmamızca hizmetinize sunulmuştur.
Körük taşıyıcıları daldırma galvaniz olup barlar paralel olarak 30x60 profillerden oluşmaktadır.
Körükte kullanılan PVC kanvas olup, 800 gr I m2 'dir. Körük üstü ve yanal yüzleri açık gri renktedir. Körük çalışma sıcaklığı -30, +70 derecedir. Körük ön yüzleri, mavi veya siyah renk opsiyonlu olup, 3 mm kalınlığındadır.
Körük ani darbelerde  bozulmayacak  şekilde  sistemize  edilmiştir
 
Döner Tip Korunak
KD-T modeliyükleme boşaltma kapısı ie araçyanaşma park alanında yaşananyer darlığıproblemini sağa veya sola dönebilen yapısıile ortadan kaldırır. Bu körüksistemidüz kullanıabildiğigibi Odereceden 90 dereceye dönebilenyapısısayesinde ergonomik birçalşmaalanı sunar, standart ölçülerinin yanısıra müşteri talebinegöre d90 işikölçülerde imalatı mümkündür.

 

Çözüm Ortaklarımız
Copyright © 2015 Siber - Otomatik Kapı Sistemleri
Tüm Hakları Saklıdır.

Kurumsal    Çözümlerimiz    Bizden Haberler    Çözüm Ortaklarımız    Referanslarımız    Faydalı Bilgiler    İletişim
Ferhatpaşa Mh. Yeditepe Cd. No:68 - Ataşehir
0(216) 660 07 07 - 0(216) 660 19 27
info@siber.com.tr