Talep Formu
Sizi Arayalım
Tanıtım Filmi
Bize Ulaşın
Çözümlerimiz

Menteşe Dilli

Rampalar

Yükleme bölgelerinde, araç ile yükleme platformu arasındaki yükseklik farkından kaynaklanan zorlukları yok eden Hidrolik Yükleme Rampaları mekanikveya hidrolik çalışma sistemliolarak ve çeşitli standart boyutlarda sunulmaktadır.
Rampaların taşıyıcı konstrüksiyonu, çelik profillerden, üst hareket alanı kaymayı engelleyici 3 mm+diş ınox çelik plakadan oluşturulmuştur. Bakım için, rampayı durduran, özel bir çubuk mevcuttur. Montajı yapılacak rampa ölçülerine göre montaj çukuru hazırlanır (çukur boyu rampa boyuna eşit, genişliği rampa genişliği+20 mm, yüksekliği rampa tipine uygun yükseklikte hazırlanır) Hazırlanmış olan bu montaj çukurunda rampanın arka menteşe kısmının geleceği üst köşesine beton ankastre çubukları ile 80x80x1O mm köşebent, rampanın ön kısmın alt köşesine ve yan üst köşelere 60x60x5 mm köşebent konularak, rampanın altına konulacak hidrolik ünite enerjisi kablolaması için çapı 100 mm olacak şekilde pvc borunun bir ucu çukurun arka duvar yüzeyinden diğer ucu elektrik panosunun konulacağı duvar dibinden çıkacak şekilde döşeme işlemi yapılır. Tüm bu işlemlerden sonra beton atılarak binazemin son döşeme malzemesi ile rampa çukur kenarları yüzeyi  aynı  kodda  olacak  şekilde  yer  hazırlık  işlemi  bitirilmiş  olur.
 
Menteşe Dilli Rampalar
Menteşe Dilli Rampa Çelik Profillerden oluşturulmuş, rampanın üst bölümü kaymayı engelleyici çelik plakadan oluşmuştur. Bakım için rampayı durduran özel bir çubuk mevcuttur. Rampanın standart rengi RAL 5010 mavidir. Kontrol ünitesi, iP 55 güvenlik normlarına uygundur.
 
Çözüm Ortaklarımız
Copyright © 2015 Siber - Otomatik Kapı Sistemleri
Tüm Hakları Saklıdır.

Kurumsal    Çözümlerimiz    Bizden Haberler    Çözüm Ortaklarımız    Referanslarımız    Faydalı Bilgiler    İletişim
Ferhatpaşa Mh. Yeditepe Cd. No:68 - Ataşehir
0(216) 660 07 07 - 0(216) 660 19 27
info@siber.com.tr