Talep Formu
Sizi Arayalım
Tanıtım Filmi
Bize Ulaşın
Faydalı Bilgiler
Fotoselli Kapı

Otomatik kayar kapı sistemleri arasında günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız kapı sistemi olan Fotoselli Kapılar, son erece konforlu ve uzun ömürlüdür. Modern yapıların yanı sıra eski binalarda da kullanım açısından estetiği bozmadan kolaylık sağlayan Fotoselli Kapı Sistemleri, özellikle sürekli giriş çıkışın yaşandığı büyük ve kurumsal binalarda çok sık tercih edilmektedir. Teknolojinin hayatımıza sağladığı bir çok kolaylıktan birisi olan Fotoselli Kapılar tamamen endüstriyel üretim olup; Siber'in yıllardır süre gelen bilgi birikimi, imal ettiği kusursuz mekaniği ve mühendislik harikası son teknoloji ekipmanlarla üretilmektedir. Pek çok kullanım kolaylığı nedeniyle tercih sebebi olan, kırılmaz özel yapısı ve uzun ömürlü kullanımı ve estetiği bir arada barındıran hayatınızı kolaylaştıracak Fotoselli Kapı Modelleri size akılcı çözümler sağlamaktadır.

Kullanılan alanı, yapınızın mimari özellikleri ve yapısı gereği bir çok farklı opsiyonda üretimi yapılan Fotoselli Kapı Modelleri ile her ortamda geçiş kolaylığı sağlanmaktadır. Girişlerde kullanılabilediği gibi iç mekanlarda da kullanılabilen Fotoselli kapılar, kolay geçiş imkanı sağlamaktadır. Kullanılacağı alana göre bir çok çeşidi bulunan Fotoselli Kapılar; tek, çift kanatlı ve Teleskopik Fotoselli Kapı olarak çeşitlenmektedir.

Daha dar alanlar için geliştirilmiş Tek Kanatlı Fotoselli Kapı; ortam müsaitliğine göre tek tarafa açılmaktadır. Özellikle iç mekanlarda kullanım kolaylığı ile tercih edilirken, ortama daha prestijli bir görüntü katmaktadır. İkinci ürün Grubu ise Çift Kanatlı Fotoselli Kapıdır. İki yana açılarak daha çok büyük bina, market, hastane, alışveriş merkezi, iş yeri gibi giriş çıkışın gün içinde yoğun olduğu ve birden çok kişinin aynı anda giriş çıkış yapabilmesi için geliştirilmiştir. Son olarak Teleskopik Fotoselli Kapı çeşidinde ise; Fotoselli Kapı Sistemlerinin en Fonksiyonel ve dekoratif halinin Siber A.Ş. mühendisleri tarafından hayata geçirilmiş halidir. Dar alanlarda daha geniş geçiş imkanı sağlayabilen Teleskopik Fotoselli Kapılar tek veya iki yana açılma özelliği ile mekanın boş alanına uygun bir şekilde uygulanabilmektedir.

Endüstriyel Kapı seçeneklerinin her birinde; imalat, tasarım, montaj ve parça tedariği ile sektöre geniş kapsamlı hizmet verebilen Siber A.Ş. ; zengin ürün yelpazesi, deneyimli mühendis kadrosu ve 18 yıllık bilgi birikimi ile hizmet vermektedir.  Siber A.Ş. ; %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikası ve yıllardır yaşam alanlarınızda güvenle kapadığınız kapılarınızın mutluluğa açılmasını sağlıyor.

Gittiğimiz her yerde çok sık karşılaştığımız Fotoselli Kapı Sistemleri, bulunduğu mekana prestij sağlarken, giriş çıkışlarda geniş geçiş imkanlarıyla bir çok kolaylık getirmektedir. Her yapıya uygulanabilen Fotoselli Kapı; yapınızın şartlarına göre özel tasarlanarak uygulanmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız
Copyright © 2015 Siber - Otomatik Kapı Sistemleri
Tüm Hakları Saklıdır.

Kurumsal    Çözümlerimiz    Bizden Haberler    Çözüm Ortaklarımız    Referanslarımız    Faydalı Bilgiler    İletişim
Ferhatpaşa Mh. Yeditepe Cd. No:68 - Ataşehir
0(216) 660 07 07 - 0(216) 660 19 27
info@siber.com.tr